फेरी बढ्याे पेट्राेलियम पदार्थकाे मुल्य

निरन्तर न्यूज
२३ जेष्ठ २०७८, आईतवार ०७:३२

हेटौंडा । नेपाल आयल निगमले आजदेखि लागू हुने गरी पेट्रोल, डिजल, मट्टितेल र हवाई इन्धनमा मूल्यवृद्धि गरेको छ । निगमले दिएको जानकारी अनुसार पेट्रोल, डिजेल र हवाई इन्धनमा दुई रुपैयाँका दुरले मूल्य वृद्धि भएको हो ।

प्रेस विज्ञप्ति जारी गर्दै निगमका प्रवक्ता विनितमणि उपाध्यायले मूल्य बढेसँगै अब पेट्रोल १ सय २५, डिजल १ सय ८ र मट्टितेल र प्रतिलिटर ८० रूपैयाँ कायम भएको जानकारी गराउका छन् । निगमले एलपी ग्यासमा भने मूल्यवृद्धि गरेको छैन ।

निगमले पहिले कायम गरिएको मूल्यमा बिक्री गर्दा पनि निगमलाई पन्ध्र दिनमा १ अर्ब १० करोड घाटा भएपछि मूल्यवृद्धि गर्नुपरेको प्रवक्ता उपाध्यायले जानकारी दिएका छन् । यो मूल्य समायोजनपछि पनि निगममलाई पेट्रोलमा प्रतिलिटर ५ रूपैयाँ ३२ पैसा, डिजलमा ३ रूपैयाँ १७ तथा एलपी ग्यासमा प्रतिसिलिण्डर २५८ रूपैयाँ ४६ पैसा घाटा हुने निगमको दाबी छ ।

Petrol-1622936782.jpg

 

समाचार मन परे लाईक गर्नुहोस्

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*