मकवानपुरमा विभिन्न पार्टी छोडेर काँग्रेस प्रवेश

निरन्तर न्यूज
१४ श्रावण २०७७, बुधबार ०७:५८

हेटौंडा । नेपाली कांग्रेस मकवानपुरकाे इन्द्रसरोबर गाउँपालिका वडा नम्बर ३ सिस्नेरीमा भएको वडा भेलामा विभिन्न पार्टी परित्याग गरी एक सय जना कांग्रेस प्रवेश गरेका छन् ।

नेपाली कांग्रेस बागमती प्रदेश संसदीय दलका नेता एवं जिल्ला सभापति इन्द्रबहादुर बानियाँ लगायतका नेताहरुले पार्टी प्रवेश गर्नेहरुलाई स्वागत गरेका थिए ।

कांग्रेस प्रवेश गरेका उनीहरुले २००७ सालदेखि अहिलेसम्म निरन्तर जनतामाझ लाेकप्रीय पार्टी कांग्रेस मात्र भएको बताए । राजनैतिक परिवर्तनको नेतृत्व गरेको पार्टी र जनताको सुख दुःखमा साथ दिने पार्टी कांग्रेस भएकाले कांग्रेसमा प्रवेश गरेको उनीहरुको भनाई थियो ।

भेलाले रजिना राना मगरको संयोजकत्वमा महिला संघ वडा कार्यसमिति गठन गरेको छ । समितिको उप–संयोजकमा जुमा लामा, सचिव लक्ष्मी गोले, सहसचिवमा सुमित्रा नगरकोटी, कोषाध्यक्षमा चिनिमाया लामा, सदस्यहरुमा कोपिला स्याङतान, साहिलि लामिछाने, सम्झना राना मगर, सानुकान्छी राना, विमला लामा लगायत रहेका छन्

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*